Z niewiadomych przyczyn rozłącza sie Neostrada

SILP, BIP, ACER, GIS, Raporty, mapy numeryczne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gorajczyk66
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1093
Rejestracja: czwartek 24 maja 2007, 17:32
Lokalizacja: z Kaszub.

Post autor: Gorajczyk66 »

Mam problemy!!!
Od kilku dni z niewiadomych przyczyn rozłącza sie Neostrada. Pojawia sie wówczas komunikat "Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony".
To bardzo denerwuje. Jeśli zaś uda sie już otworzyć stronę, to w jej obrębie można sie w miarę swobodnie poruszać....
Denerwujące jest też to, że ciągle przerywa radio- podczas pracy włączam sobie cichą muzyczkę....
Mam też zakładkę pn. "Forum" gdzie są bezpośrednie dojścia do różnych for. Mam ich kilkadziesiąt, na wszystkich jestem "na stałe", z wyjątkiem jednego; z którego jestem ciągle wylogowany i aby się zalogować, to trzeba kilkanaście - kilkadziesiąt prób zanim sie uda, o czym pisałem Adminowi - czekam na odpowiedź.
Ja ze swej strony nic nie majstrowałem zarówno przy systemie, jak też i przy "usługach" - pogorszenie działania nastąpiło nagle, nie mogę wymyślić jakiejkolwiek racjonalnej tego przyczyny.
Rozmawiałem z serwisem Neostrady - podobno w moim rejonie trwa rozbudowa jakiegoś węzła (?), więc wszystko możliwe.
No i to : aktualnie mam 29kbit/sek. ( mam 1,3 Mb).

To tak dla informacji - coś się dzieje, a nie bardzo wiem z jakich powodów.
Bogusław.

„Nadchodza znowu epoki, w których przeżyje tylko to, co umie pełzać”. Mikołaj Gomez Davilla

_______________________________________
JĘDREK
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6951
Rejestracja: środa 16 sty 2008, 18:16
Lokalizacja: z siebie samego

Post autor: JĘDREK »

Z Neostradą ciągle kłopoty i przeważnie po stronie dostawcy. Jeśli Tepsa coś grzebie próbując modernizować swoje łącza (przypominające bardziej drut kolczasty niż cokolwiek innego) musisz trochę uzbroić się w cierpliwość i przetrzymać te niedogodności (oczywiście nie za długo), daj im dwa trzy dni, ale w międzyczasie nękaj numer 0800 102 102 swoim problemem nawet kilka razy dziennie (do znudzenia!).

Co do komputerów i softweru nie pomogę, wiek już nie ten i pecet dla mnie to tylko pewne ustrojstwo, które pomaga w pracy, daje trochę rozrywki i nie przyczyni się do zrobienia sobie krzywdy.

A teraz z inne beczki. Widzę po nicku, że kolega chyba miał przyjemność spędzić trochę czasu w pałacu von Hochbergów. Ja również poznałem uroki Czarnkowa, Pianówki czy Lubasza. Dawno to było, jeszcze za czasów Sokołowskiego, Latuszka, Przesławskiego, Dudziaka ...
Bardzo proszę o ewentualny kontakt.

Widziałem na forum ikonkę nad czyimś nickiem przedstawiającą znaczek i logo TLG (niechwaląc się to moja produkcja). Więcej tu Borusów z Goraja z lat 70-80? Odezwijcie się!
"Nie popędzaj mnie. Nie dalejwięcuj mnie"
ODPOWIEDZ