Kask

Szczególnie dla Zakładów Usług Leśnych...

Moderator: Moderatorzy

Glaca
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6954
Rejestracja: czwartek 21 cze 2007, 13:18
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: Glaca »

magadan pisze: (...)
A Ty się naucz czytać ze zrozumieniem :roll:
Awatar użytkownika
zul
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 14733
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 00:25

Post autor: zul »

magadan pisze:........ sami wykreowaliście tych ludzi do prac w lesie i czego oczekujesz zmiany
Zrozumienie to jedno, a drugie to to, że Aga dopiero zaczyna kreować i jeżeli już to nie do Niej pretensje.

Pozdrawiam

zul
Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

zul pisze:Aga dopiero zaczyna kreować i jeżeli już to nie do Niej pretensje.
:)
Ale chyba nie mam kompletnie na to wpływu. Jedyne co mogę to wytłumaczyć dzieciom z którymi prowadzę zajęcia, że jak w lesie wisi tabliczka "Zakaz wstępu - pozyskanie drewna" lub coś w tym guście, to nie wisi tam ona po to, że ktoś miał taka fanaberię, żeby kogoś do lasu nie wpuścić, tylko dla bezpieczeństwa własnego powinni się do tej tabliczki zastosować.
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
Awatar użytkownika
zul
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 14733
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 00:25

Post autor: zul »

aga.kinsel pisze::)
Ale chyba nie mam kompletnie na to wpływu. Jedyne co mogę to wytłumaczyć dzieciom z którymi prowadzę zajęcia, że jak w lesie wisi tabliczka "Zakaz wstępu - pozyskanie drewna" lub coś w tym guście, to nie wisi tam ona po to, że ktoś miał taka fanaberię, żeby kogoś do lasu nie wpuścić, tylko dla bezpieczeństwa własnego powinni się do tej tabliczki zastosować.
Kreujesz dobrze wychowane społeczeństwo :)

Pozdrawiam

zul
ODPOWIEDZ