Uprawnienia do nakladania mandatów karnych

Ochrona mienia w Lasach Państwowych...

Moderator: Moderatorzy

podjadek
początkujący
początkujący
Posty: 135
Rejestracja: niedziela 01 cze 2008, 06:24

Post autor: podjadek »

Piotrek pisze:Zastanawia mnie jedno - czy powszechność występowania czynu z art. 151 jest tak duża, ze należy temu poświęcać aż taka uwagę?
Raczej chodzi o sam fakt niż cokolwiek innego. Przyszli strażnicy po 2 tyg. kursie mają opanować materiał, który w innych pokrewnych zawodach zajmuje miesiące lub lata. Wcale nie dziwi mnie pytanie założyciela tematu. Choć odpowiedź na nie brzmi "nie". To wykroczenie ścigane jest na wniosek pokrzywdzonego i dlatego nie może być "mandatowe" :)
[....Każdy z nas ma swoje małe przyzwyczajenia.]
[....Jeżli ktoś sobie stoi nad śliskim brzegiem rzeki, a kto inny BRYKNIE na niego z tyłu, to ten, co stoi na brzegu, musi się ześliznąć.]
[....Bo wypadek to dziwna rzecz. Nigdy go nie ma, dopóki się nie wydarzy.]
Kubuś Puchatek
strazaksam
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 15 mar 2018, 09:44

Post autor: strazaksam »

Widzicie panowie jaki bajzel mamy w przepisach. Nikt z tym nic nie robi, rozporządzenie z 2002 r. Upoważnienia z Bedonia to szmelc i szkoda zamawiać!!!! Każdy interpretuje jak chce przepisy i tylko się nie wychylać!!!! I tylko aby statystyki wykonać!!! Pytałem się bo ku.....a mnie tafia w niekonsekwencji przepisów. Widzę, że najlepiej nie wychylać się. A mandaty niech policja wypisuje!!!!!
Awatar użytkownika
Pandarek
początkujący
początkujący
Posty: 120
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 12:04

Post autor: Pandarek »

To nie jest kwestia wychylania... Takie sprawy
miał załatwiać portal pracowniczy, który....
rodzi się w bólach chyba... :wink:
O ile powstanie.
Polecam Facebooka, jeżeli kolega należy do tych co istnieją wg. współczesnych standardów.
Sygnatura w budowie...
Awatar użytkownika
kokos
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 389
Rejestracja: środa 09 maja 2007, 23:26
Lokalizacja: Posterunek

Post autor: kokos »

A ci co się nie sprzedali na FB to pewnie nie istnieją? Weź Pan przestań... 8)
Currahee rządzi! I więcej nie trzeba...
ODPOWIEDZ