Mocne uderzenie prof. Szwagrzyka

Pieniądze nie tylko w lasach są ważne...

Moderator: Moderatorzy

filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

Ale tu chodzi o podstawowe elementarne podstawy :)
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
El Mariachi

Post autor: El Mariachi »

Nie ma się czym podniecać. Szwagrzyk gra pod następne rozdanie.
Awatar użytkownika
Jaźwiec
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5001
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 09:32

Post autor: Jaźwiec »

:spoko:
Uśmiechnij się! Jutro możesz nie mieć zębów...
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

El Mariachi pisze:Nie ma się czym podniecać. Szwagrzyk gra pod następne rozdanie.
Bo IBL nie ma jeszcze dyrektora...
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Awatar użytkownika
Rak
leśniczy
leśniczy
Posty: 565
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 15:29
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży

Post autor: Rak »

góral bagienny pisze:Zdaje się, że czegoś nie zrozumiałeś, prawda? :|
camu pisze:Wyobraż sobie że są leśnicy, dla których idee prof Szujeckiego są bliskie
Nie muszę wysilać wyobraźni. :lol:
Natomiast moją imaginację przerasta zadanie wyobrażenia sobie, iż są leśnicy którym cytowane idee nie są bliskie! Pomimo ponad 30 lat pracy w LP, w trzech nadleśnictwach w różnych rejonach Polski, pomimo moich rozległych kontaktów zawodowych i przyjacielskich, nie spotkałem leśnika, który powiedziałby: Co ty mi tu, bagienny, pieprzysz o jakiejś bioróżnorodności, po uj nam te LKPy, zajmijmy się wreszcie tym, co wymarzyłem sobie obierając drogę zawodową leśnika, czyli produkcją najwyższej jakości desek!
Owszem, leśnicy z taką filozofią życiowo-zawodową istnieją, tak jak istnieją ziejące ogniem siedmiogłowe smoki i kije-samobije, czyli w klechdach bajanych dzieciom aby poprzez ich strach wymóc na nich posłuszeństwo.
camu, nie wiem czyś Ty łatwowierne dziecko, czy szlachetna acz naiwna pierdoła, ale spróbuj zacząć oceniać świat wokół siebie nie na podstawie sączonego przez media bajania o zgrai żelaznych wilków, bo te bajki mają wyraźną genezę, że tak się wyrażę, finansowo-polityczną.

:brawo: :brawo: :brawo:
Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.
Piotr I Aleksjejewicz Wielki
(prawdopodobnie)
ODPOWIEDZ